Producenci

Rękawice i odzież ochronna

Piankowa Mata Ogrodnicza Pod Kolana Piankowa Mata Ogrodnicza Pod Kolana
 
Producent: Browin
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Rękawice i odzież ochronna do ogrodu

Na co dzień do ogrodu zakładasz wygodne ubranie, które nie krępuje ruchów. Pamiętaj jednak o sytuacjach, w których potrzebujesz specjalistycznego sprzętu - takiego, który ochroni Twoje zdrowie, a co najmniej sprawi, że praca nie obciąży Twojego organizmu.

Rękawice ogrodowe - zwykłe i z pazurkami

Dzięki nim zapomnisz o brudnych paznokciach, których nic nie jest w stanie doczyścić. Do wyboru masz modele zwykłe, antypoślizgowe i z pazurkami, dzięki którym rękawica staje się narzędziem pracy w przypadku prostych czynności, takich jak pielenie czy wykopanie dołka.

Maseczki do oprysków. Maski FFP3 na zanieczyszczenia

W nich jesteś bezpieczny, nawet kiedy pomylisz kierunek wiatru i rozpylisz środek chemiczny w niewłaściwą stronę, czyli na siebie. Maski chronią przed aerozolami, mikroorganizmami, oparami i innymi szkodliwymi substancjami, z którymi zetkniesz się podczas oprysków w ogrodzie.

Nakolanniki i maty ogrodnicze

W ogrodzie albo wyciągasz się na drabinie, albo kucasz, schylasz się i klęczysz. Nawet po kilkunastu minutach zaczynasz odczuwać skutki przebywania w niewygodnej pozycji. Na szczęście są produkty, które odciążą Twoje stawy - nakolanniki i piankowe maty chronią kolana przed uciskiem, zwyrodnieniami i zadrapaniami, a także chłodem ciągnącym od ziemi.

do góry

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać dostęp do e-booka!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać kupon rabatowy!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl