Producenci
Klon japoński
Klon japoński

Drzewo z Dalekiego Wschodu. Liście o ognistych kolorach sprawiają, że widać je już z daleka. Od razu wyróżnia się na tle zielonych krzewów, trawnika i innych drzew. Czy rośnie samotnie czy w towarzystwie swoich braci – niezmiennie wywołuje efekt WOW!

czytaj całość »
Rdest – gdzie i dlaczego się pojawia? Jak go zwalczać?
Rdest – gdzie i dlaczego się pojawia? Jak go zwalczać?

Waleczny chwast, który poradzi sobie w najgorszych warunkach. Wypuszcza pędy, które rozrastają się promieniście, płożąc po ziemi. Choć ceni się go w roli surowca lekarskiego, to stanowi utrapienie ogrodników. Zobacz, gdzie występuje i jak zwalczać rdest.

czytaj całość »
Mahonia
Mahonia

Mahonia zwana także ościałem pospolitym stanowi krzew wyróżniający się żółtymi, okazałymi kwiatostanami. Ozdobne są również liście – ząbkowane i kłujące. Jak dbać o mahonię i którą odmianę wybrać do ogrodu? Sprawdź!

czytaj całość »
Kostrzewa sina
Kostrzewa sina

Trawa o mikroskopijnych wymaganiach. Świetnie rośnie bez żadnej ingerencji. Dłużej można by wymieniać, czego nie potrzebuje, niż potrzebuje. Najlepiej zostawić ją samą sobie i podziwiać, jak komponuje się z kolorowymi bylinami lub innymi trawami. Przed Tobą kostrzewa sina – trawa do zadań specjalnych.

czytaj całość »
Lewkonia
Lewkonia

Zniewala aromatem i bogactwem kolorów. Stanowi ozdobę ogrodów w stylu śródziemnomorskim, angielskim i wiejskim. Lewkonie uprawia się również w donicach - na balkonach i tarasach. Jak przygotować się do opieki nad lewkoniami? Poznaj potrzeby tych roślin i ich odmiany.

czytaj całość »
Dereń biały
Dereń biały

Ten krzew zdobi ogród przez cały rok. Zielone liście jesienią zmieniają kolor na czerwony, purpurowy lub różowy. Latem pojawiają się żółte i kremowe kwiaty, a w okresie bezlistnym widać czerwone pędy. Dereń biały zapewnia widoki, które nigdy się nie nudzą. Chcesz, żeby ta roślina-kameleon znalazła się w Twoim ogrodzie? Najpierw sprawdź, czego potrzebuje do zdrowego wzrostu. A lista jest naprawdę krótka!

czytaj całość »
Opuchlaki
Opuchlaki

Niech nie zwiedzie Cię poczciwy wygląd opuchlaka o długim ryjku. To groźny szkodnik, który potrafi obrócić w pył marzenia o własnych poziomkach, malinach i borówkach. Jeśli w tym roku nie upieczesz ciasta z truskawkami ze swojego ogrodu - na 99% będzie to jego wina! Jak rozpoznać opuchlaka i go zwalczyć? Zobacz.

czytaj całość »
Floks
Floks

Na świecie istnieje ok. 70 gatunków floksów - ognistych, śnieżnobiałych i pastelowych. Jeśli więc chcesz, żeby Twój ogród eksplodował kolorami, posadź w nim te kwiaty. Wybierz odmiany w miejsca słoneczne, pod krzewy i korony drzew. Zdaj się na swoją wyobraźnię!

czytaj całość »
do góry

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać dostęp do e-booka!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać powiadomienia!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać kupon rabatowy!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Potrzebujesz podpowiedzi?

Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem:

  58 500 54 88

Podczas rozmowy:

 Razem ustalicie czego dokładnie potrzebujesz

 Doradzi Ci w wyborze odpowiedniego produktu

 Odpowie na wszystkie Twoje pytania

 Zrealizuje razem z Tobą zamówienie

Godziny pracy infolinii:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl