Producenci

Nawozy przeciwko mchu

Nawozy przeciwko mchu - trawa bez gości

Na Twoim trawniku rozpanoszył się mech? Pewnie przyciągnęła go wilgoć, cień i kwaśne podłoże. Nic to! Zwalczysz go szybko dzięki wydajnym preparatom. Nawozy przeciwko mchu to środki 2w1. Nie tylko zasilają glebę, ale i pokonują nieproszone rośliny. Twój trawnik znów zacznie przypominać puszysty zielony dywan.

Nawozy przeciwko mchom - środki wielozadaniowe

Wysyp granulat i czekaj na efekty. To nie zajmie długo, bo nawozy działają błyskawicznie. Zawarty w nich siarczan żelaza pozwala pozbyć się mchu i jednocześnie blokuje jego pojawienie się w przyszłości. W dodatku reguluje odczyn podłoża, a dodatek składników pokarmowych odżywia trawnik. Zobacz, jak jeden produkt pozwala Ci zadbać o murawę pod każdym względem.

Intensywna pielęgnacja trawnika dzięki nawozom

Twój trawnik naprawdę jest po przejściach i wymaga totalnej regeneracji? Chwasty i mech czują się na nim jak u siebie, a oprócz tego dopadła go susza? Użyj intensywnego nawozu do trawy, zaopatrzonego nie tylko w składniki pokarmowe, ale i azot, żelazo, potas i siarkę. Taka zdrowa, mocna mieszanka sprawi, że trawa uodporni się na atak roślinnych szkodników, a one same znikną.

do góry

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać dostęp do e-booka!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać kupon rabatowy!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl