Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wyrywacze do chwastów

Wyrywacze do chwastów

Nieproszeni goście zasiedlili Twój ogród i trawnik? Zaopatrz się w pielniki i wyrywacze do chwastów, dzięki którym szybko pozbędziesz się intruzów - nawet tych, których korzenie sięgają głęboko. Pielenie należy do najmniej lubianych prac ogrodniczych, ale na szczęście z odpowiednimi narzędziami szybko z nim się uporasz.

Jaki wyrywacz do chwastów wybrać?

Wyrywacze na długich trzonkach są wygodne w użyciu - nie musisz schylać się czy kucać, żeby wyrwać najbardziej oporne egzemplarze. Jeśli chcesz pracować w glebach piaszczystych i twardych, zdecyduj się na pielnik wahadłowy o wąskim pofalowanym ostrzu. A jeżeli lubisz narzędzia 2w1, bo oszczędzają Twój czas i miejsce, wybierz pielnik i spulchniacz w jednym. Ostrym nożem wycinasz chwasty, a spulchniaczem wzruszasz glebę.

Wycinak do chwastów odporny na wilgoć i łatwy w użyciu

Pomoże Ci usunąć chwasty razem z korzeniami - to ważne, jeśli nie chcesz mieć szybko powtórki z rozrywki. Wyrywacze produkowane są ze stali nierdzewnej, mają ergonomiczne rękojeści, a dłuższe - trzonki, które mocno trzymają się części pracującej. Zapewniają stabilność podczas pielenia i przyspieszają tę czynność.

do góry

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać dostęp do e-booka!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Już prawie gotowe...

Wpisz swoje imię oraz adres email, na który mamy wysłać kupon rabatowy!

Twoje imię:
Twój e-mail:
 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl